Volná pozice

Ajťák pro kancelář městského architekta

oddělení Administrativy

Hledáme kolegu, který se postará o provoz IT KAM a bude našim specialistům GIS pomáhat s vývojem mapových aplikací. Jste všestranná osobnost a máte chuť učit se nové věci? Přidejte se k našemu profesně rozmanitému týmu.

CO BUDETE DĚLAT?

  • udržovat v chodu naše hardwarové a softwarové vybavení
  • starat se o naši serverovnu
  • spravovat informační systémy a serverové aplikace KAM (spisová služba, Pohoda)
  • aktivně se podílet na rozvoji IT
  • podílet se na vývoji mapových aplikací
  • řešit každodenní problémy s IT

KOHO HLEDÁME

  • máte zkušenosti se správou IT sítě (správa aktivních síťových prvků HP a Mikrotik, správa serverů a pracovních stanic s operačním systémem MS Windows)
  • máte zkušenosti s instalací HW a SW
  • máte zkušenosti se správou Synology NAS a jejím aktivním užíváním
  • zajímáte se o programovací jazyky JavaScript, Python
  • vítáme zkušenosti s publikováním mapových aplikací v prostředí ArcGIS
  • vítáme zkušenosti s tiskem velkých formátů na plotru (mapy, ortofotomapy), úpravou tiskových barev a pokročilým nastavení plotru

CO NABÍZÍME

  • zajímavou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • práci na HPP (plný, nebo poloviční úvazek) nebo OSVČ
  • firemní notebook a telefon
  • možnost dalšího vzdělávání
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • po zkušební době osobní ohodnocení
  • nástup možný ihned, nebo dle domluvy