Volná pozice

Architekt/ka veřejného prostoru

oddělení Veřejný prostor

Hledáme architekta/ku na oddělení veřejného prostoru. Budete se podílet na proměně veřejného prostoru v Brně. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu kanceláře městského architekta.

Co budete dělat

  • iniciovat, navrhovat a realizovat proměny veřejných prostranství
  • vytvářet koncepční studie rozvoje veřejných prostranství
  • spoluvytvářet zadání k soutěžím a projektům veřejných prostranství
  • připravovat standardy pro jednotlivé prvky veřejných prostranství (mobiliář, povrchy, reklama apod.)
  • pomáhat nám uvádět do praxe dokument Principy tvorby veřejných prostranství
  • spolupracovat s profesně rozmanitým týmem odborníků napříč KAM
  • podílet se s námi na tvorbě lepšího prostředí města Brna

Koho hledáme

  • máte VŠ se zaměřením na architekturu a urbanismus
  • máte zkušenosti v oboru
  • ovládáte práci s AutoCAD nebo Microstation, SketchUp, MS Office, Adobe CS
  • orientujete se v základních právních předpisech a legislativě související s oborem
  • máte pozitivní přístup k řešení problémů a jste otevření výzvám
  • jste týmový hráč
  • vítáme, pokud máte autorizaci ČKA

Nabídneme vám

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • možnost podílet se na důležitých projektech města Brna
  • práce na plný úvazek
  • vzdělávání a odborný růst
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, 12.platová třída
  • po zkušební době osobní ohodnocení
  • nástup možný hned, případně dle domluvy