Volná pozice

Grafička/grafik pro městského architekta

oddělení Komunikace

Nebojíte se výzev? Pojďte tvořit grafiku pro KAM! Hledáme kreativce, který dokáže přenést naše představy do vizuální podoby. Týmového hráče s citem pro detail a s porozuměním pro různorodé vize našich architektů. Někoho, kdo si poradí s návrhy on-line komunikace, ale i plakátu, katalogu soutěžních architektonických návrhů a občas vyjede zkontrolovat barvy do tiskárny.

Co budete dělat

  • připravovat propagační materiály k výstavám a dalším pořádaným akcím (pozvánky, plakáty, výstavní panely, letáky, katalogy, publikace a další)
  • Připravovat on-line komunikaci pro sociální sítě jako je Facebook nebo Youtube
  • podílet se na vytváření vizuálního stylu KAM
  • upravovat fotografie, obrázky, grafy atp.
  • spolupracovat s produkční KAM a tiskárnou na výrobě tiskových materiálů
  • spolupracovat na přípravě grafických podkladů s kolegy napříč KAM

Koho hledáme

  • absolventa SŠ či VŠ se specializací na grafiku a DTP
  • máte pokročilou znalost programů Adobe InDesign, Photoshop a Illustrator na platformě Windows.
  • máte pokročilou znalost programů MS Office (Word, PowerPoint)
  • vyhovuje vám pravidelná práce v kanceláři
  • jste týmový hráč a umíte se přizpůsobit potřebám klienta
  • jste kreativní a baví vás vymýšlet nové věci
  • vítáme zkušenosti s webovou grafikou
  • vítáme zkušenosti s natáčením videí a střihovými programy, focením

Nabízíme Vám

  • práci na hlavní pracovní poměr zástup za mateřskou dovolenou
  • přátelské a kreativní pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • možnost podílet se na projektech, které mají za cíl zlepšovat život v Brně
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, od 10. platové třídy
  • navíc osobní ohodnocení jako významná složka platu (po zkušební době)
  • pět týdnů dovolené
  • vzdělání, školení, exkurze, odborný růst
  • benefity na kulturu a sport – Multisport karta, fond kultury
  • nástup možný ihned