Volná pozice

Organizátor/ka architektonických soutěží

oddělení Veřejného prostoru

Máte zkušenosti s přípravou architektonických soutěží? Chcete organizovat soutěže pro Brno, a pomoci nám ho tak rozvíjet? Hledáme kolegyni či kolegu, který se orientuje v dané problematice a pomůže nám připravit soutěž od A do Z – od sestavení zadání, zajištění průběhu až po vyhodnocení a zadání veřejné zakázky.

CO BUDETE DĚLAT

  • organizovat architektonické soutěže různého druhu
  • připravovat zadání a podmínky soutěží (vč. rozpočtu a harmonogramu)
  • koordinovat průběh soutěží, komunikovat s porotci a účastníky
  • pomáhat s přípravou výstav a propagací soutěží
  • asistovat při zadávání veřejných zakázek oceněným návrhům
  • vyhledávat lokality a témata pro nové soutěže

KOHO HLEDÁME

  • máte VŠ vzdělání, výhodu je zaměření na architekturu, urbanismus nebo stavitelství
  • máte prokazatelné zkušenosti s organizací urbanistických a architektonických soutěží
  • znáte dobře zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • znáte dobře Soutěžní řád České komory architektů
  • výhodou je absolvované proškolení v pořádání architektonických soutěží
  • máte výborné organizační schopnosti, jste samostatní a pečliví

NABÍZÍME VÁM

  • zajímavou a různorodou práci v koncepční kanceláři Brna
  • práci na plný úvazek
  • vzdělávání a odborný růst
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • osobní ohodnocení po zkušební době
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy