Volná pozice

Specialista/ka městského inženýrství

Hledáme specialistu v oboru městského inženýrství. Těžištěm pracovní náplně jsou koncepce technické infrastruktury ve městě. Budete pracovat na klíčových projektech pro rozvoj Brna. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu KAM.

CO BUDETE DĚLAT

  • vytvářet a koordinovat koncepci a strategii města v otázkách spojených s požadavky na technickou infrastrukturu v oblasti plánování budov a urbanistických celků
  • pracovat na novém Územním plánu města Brna
  • spolupracovat na územních, urbanistických a architektonických studiích
  • spolupracovat s vlastníky a provozovateli infrastrukturních systémů na území města Brna a koordinovat jejich záměry z hlediska územního plánování
  • připravovat mapové a datové výstupy
  • aktivně se účastnit jednání pracovních skupin města zaměřených na infrastrukturní témata

KOHO HLEDÁME

  • máte VŠ vzdělání technického směru
  • máte všeobecnou orientaci v inženýrských sítích – vodovod, kanalizace, plynovody, energetické a teplárenské sítě apod.
  • praxi v oboru minimálně 3 roky
  • umíte pracovat v prostředí ArcGIS
  • umíte samostatně vést projekty a zodpovědně je dotahovat do cíle
  • máte nadšení a chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME VÁM

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • práce na plný úvazek
  • vzdělávání a odborný růst
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • osobní ohodnocení po zkušební době
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy