Volná pozice

Stavební inženýr/ka

oddělení Nová čtvrť

Hledáme kolegyni/kolegu do oddělení Nová čtvrť. Budete pracovat na největší městské čtvrti, která bude jedna z nejlepších v Brně. Přidejte se do profesně rozmanitého týmu KAM.

Co budete dělat

  • podílet se na koordinaci projektů nové čtvrti Trnitá
  • aktivně se účastnit výrobních výborů a jednat s městem a jeho akciovými společnostmi, SŽ a koordinovat záměry různých investorů
  • vyjadřovat se k projektovým dokumentacím
  • spolupracovat zejména s oddělením Územního plánu a Doprava
  • podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna
  • budete se aktivně účastnit jednání pracovních skupin města a městských organizací zaměřených na projekt nové čtvrti Trnitá

Koho hledáme

  • máte VŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oboru minimálně 3 roky
  • ovládáte AutoCAD, případně GIS
  • máte zkušenosti s povolovacími procesy v územ (územní řízení, stavební řízení)
  • orientujete se ve stavebním právu
  • máte schopnost zorientovat se ve složitém problému a najít funkční řešení
  • umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč
  • samostatnost a zodpovědnost pro vás nejsou jen pojmy

Nabízíme

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • možnost podílet se na důležitých projektech města Brna
  • práce na plný nebo částečný úvazek
  • vzdělávání a odborný růst
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, 11.platová třída
  • po zkušební době osobní ohodnocení
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy