Volná pozice

Stážisté pro mapování sídelní zeleně

oddělení Územní plánování

Potřebujete praxi? Chcete zajímavou brigádu? Víte, co je to GIS? Pojďte nám pomáhat s celoměstským průzkumem sídelní zeleně v Brně.

 Co budete dělat

  • sbírat, editovat a aktualizovat data o využití krajiny (hodnocení land use), mapovat a hodnotit prvky systému sídelní zeleně v zastavěných i nezastavěných částech Brna
  • mapovat a hodnotit typické znaky krajinného rázu
  • pracovat v terénu i od počítače (formou home office)
  • pracovat v GIS prostředí
  • zaškolíme vás

 Začít můžete hned

  • průzkum bude probíhat od srpna do konce listopadu 2021
  • minimum je odpracovat 10 pracovních dní
  • pracovní doba je flexibilní (není nutné pracovat po celých dnech)
  • pokud vás praxe u nás bude bavit, rádi se domluvíme na další spolupráci

Koho hledáme

  • nejlépe vysokoškolský student se zaměřením na krajinářskou architekturu,
  • požadujeme předchozí ateliérovou praxi v mapování a hodnocení krajiny

Co dalšího se hodí

  • samostatnost a spolehlivost
  • neztratíte se v mapách a dobře se orientuješ v prostoru
  • základní znalost GIS softwaru je výhodou, ale vše potřebné vás naučíme
  • máte motivaci něco se naučit a jste kreativní
  • pokud máte zájem o témata spojená s činností KAM, jste náš člověk

Co nabízíme

  • potvrzení o praxi
  • spolupráci formou DPP
  • finanční ohodnocení 125 Kč / hodinu za správně odvedenou práci
  • zkušenosti s velkým celoměstským průzkumem
  • zdokonalíte se v práci s GIS a nejnovějšími technologiemi
  • nahlédnete pod pokličku hlavní koncepční kanceláře města