Kariéra

Zajímá vás Brno a chcete ho s námi měnit?

Hledáme nové kolegy do oddělení veřejného prostoru, dopravy, územního plánování, informací o městě, administrativy a komunikace s veřejností.

Máme zájem o spolupráci s architekty, urbanisty, dopravními inženýry, sociálními geografy, analytiky, specialisty GIS, odborníky na komunikaci i administrativu.

Chcete s námi pracovat? Není vaše pozice aktuálně vypsaná?

Neváhejte a ozvěte se nám na info@kambrno.cz.

Hledáme redaktora/ku a správce sociálních sítí

CO BUDETE DĚLAT

  • podílet se na tvorbě komunikační strategie KAM
  • spravovat profily KAM na sociálních sítích
  • připravovat příspěvky pro facebook a instagram
  • psát články, aktuality a tiskové zprávy
  • tvořit marketingové texty

KOHO HLEDÁME

  • požadujeme praxi v oboru alespoň dva roky
  • prokazatelné zkušenosti se správou sociálních sítí
  • vítáme zkušenosti s online marketingem
  • vynikající stylistické schopnosti a cit pro český jazyk
  • samostatnost, vlastní vize a nápady a tah na branku
  • nadšení pro digitální technologie a nové trendy v oboru

NABÍZÍME VÁM

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • vzdělávání a možnost dalšího profesního růstu
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis a krátký text na téma „Proč chci pracovat v KAM“ do 15. 9. 2018 na e-mail info@kambrno.cz. Do předmětu napište Redaktor.

Hledáme dopravního inženýra/ku

  • podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna
  • pracovat na přípravě dopravních řešení a územně plánovacích podkladů a dokumentací, zejména na dopracování nového Územního plánu města Brna
  • aktivně se účastnit výrobních výborů a jednat s investory a dotčenými orgány a organizacemi, koordinovat záměry různých investorů
  • vyjadřovat se k projektovým dokumentacím

  • máte VŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavby
  • ovládáte AutoCAD, případně GIS
  • umíte myslet kriticky, koncepčně, komplexně a jste týmový hráč
  • samostatnost a zodpovědnost pro vás nejsou jen pojmy
  • vítáme znalost dopravní problematiky města Brna
  • vítáme znalost cizího jazyka (angličtina, němčina)

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři města Brna
  • vzdělávání a odborný růst

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete svůj životopis a profesní portfolio na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 30. 9. 2018. Do předmětu napište VŘ doprava.

Hledáme krajinného - zahradního architekta/ku

  • připravovat strategii a koncepci městské zelené infrastruktury
  • koordinovat témata městské krajiny se souvisejícími obory jako je hospodaření s dešťovou vodou a adaptace na změnu klimatu
  • spolupracovat s oddělením veřejného prostoru v oblasti návrhu a realizace veřejných prostranství
  • spolupracovat na zpracování nového Územního plánu města Brna
  • budete se aktivně účastnit jednání výrobních výborů

  • máte VŠ se zaměřením na krajinářskou architekturu
  • praxi v oboru minimálně 3 roky
  • ovládáte práci s CAD, MS Office, Adobe CS
  • orientujete se v základních právních předpisech a legislativě související s oborem
  • máte pozitivní přístup k řešení problémů a jste otevření výzvám
  • jste týmový hráč
  • vítáme, pokud máte autorizaci ČKA

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • možnost nástupu ihned, případně dle domluvy

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete svůj životopis a profesní portfolio nejpozději do 30. 9. 2018 na email: info@kambrno.cz. Do předmětu napište Zahradní architekt.