Kariéra

Zajímá vás Brno a chcete ho s námi měnit?

Hledáme nové kolegy do oddělení veřejného prostoru, dopravy, územního plánování, informací o městě, administrativy a komunikace s veřejností.

Máme zájem o spolupráci s architekty, urbanisty, dopravními inženýry, sociálními geografy, analytiky, specialisty GIS, odborníky na komunikaci i administrativu.

Chcete s námi pracovat? Není vaše pozice aktuálně vypsaná?

Neváhejte a ozvěte se nám na info@kambrno.cz.

Hledáme organizátora/ku urbanistických a architektonických soutěží

Co u nás budete dělat

  • podílet se na tvorbě a rozvoji města Brna
  • organizovat urbanistické a architektonické soutěže
  • připravovat zadání a podmínky soutěží (vč. rozpočtu a harmonogramu), koordinovat průběh soutěží, organizovat výstavy a propagaci výsledků
  • asistovat při zadávání veřejných zakázek oceněným návrhům
  • vyhledávat potenciální lokality a témata pro urbanistické a architektonické soutěže
  • spolupracovat s ostatními odděleními KAM (Komunikace, ÚP, VP, Doprava)

Koho hledáme

  • máte VŠ vzdělání
  • máte znalost organizací urbanistických a architektonických soutěží
  • máte dobrou znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • máte dobrou znalost Soutěžního řádu České komory architektů
  • umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • práci na plný úvazek
  • prostor pro kariérní a osobnostní růst
  • možnost odborného vzdělávání formou školení a kurzů
  • nové kontakty a zkušenosti na konferencích a seminářích
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy

V případě zájmu o nabízenou práci nám pošlete svůj životopis na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 10. 2. 2019. Do předmětu napište VŘ soutěže.

Hledáme vedoucí/ho oddělení Informace o městě

Co budete dělat

  • řídit oddělení Informace o městě
  • zadávat úkoly pracovníkům oddělení a zajišťovat jejich vzájemnou koordinaci
  • zodpovídat za poskytování servisu ostatním oddělením zejména v oblasti datových informací a mapových podkladů
  • zajišťovat a koordinovat vypracování odborných stanovisek za KAM a stanovisek za primátora dle zřizovací listiny KAM a přílohy č. 8 Statutu města Brna
  • budete se aktivně účastnit jednání výrobních výborů

  • máte VŠ vzdělání se zaměřením na urbanismus, architekturu nebo stavitelství
  • praxi v oboru minimálně 5 let
  • znalost mapových a datových podkladů
  • znáte zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon)
  • orientujete se v oblasti urbanismu a územního plánování
  • vítáme znalost problematiky ÚP města Brna
  • vítáme znalost SW Microstation nebo GIS

Nabízíme

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • vzdělávání a odborný růst

V případě zájmu o nabízenou práci nám pošlete svůj životopis na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 18. 1. 2019. Do předmětu napište VŘ Informace o městě.

Hledáme dopravního inženýra/ku

CO BUDETE DĚLAT

  • podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna
  • pracovat na přípravě dopravních řešení a územně plánovacích podkladů a dokumentací, zejména na dopracování nového Územního plánu města Brna
  • aktivně se účastnit výrobních výborů a jednat s investory a dotčenými orgány a organizacemi, koordinovat záměry různých investorů
  • vyjadřovat se k projektovým dokumentacím

KOHO HLEDÁME

  • máte VŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavby
  • ovládáte AutoCAD, případně GIS
  • umíte myslet kriticky, koncepčně, komplexně a jste týmový hráč
  • samostatnost a zodpovědnost pro vás nejsou jen pojmy
  • vítáme znalost dopravní problematiky města Brna
  • vítáme znalost cizího jazyka (angličtina, němčina)

NABÍZÍME VÁM

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři města Brna
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete svůj životopis a profesní portfolio na e-mail: info@kambrno.cz. Do předmětu napište VŘ doprava.