Kariéra

Zajímá vás Brno a chcete ho s námi měnit?

Hledáme nové kolegy do oddělení veřejného prostoru, dopravy, územního plánování, informací o městě, administrativy a komunikace s veřejností.

Máme zájem o spolupráci s architekty, urbanisty, dopravními inženýry, sociálními geografy, analytiky, specialisty GIS, odborníky na komunikaci i administrativu.

Chcete s námi pracovat? Není vaše pozice aktuálně vypsaná?

Neváhejte a ozvěte se nám na info@kambrno.cz.

Asistent/ka pro kancelář městského architekta

CO BUDETE DĚLAT

  • podílet se na administrativním chodu příspěvkové organizace
  • pečovat o chod celé kanceláře (péče o recepci a kuchyňky, příprava zasedacích místností na jednání)
  • starat se o komunikační kanály kanceláře (mail, telefon, pošta)
  • spolupracovat při organizaci našich akcí
  • spolupracovat se všemi odděleními kanceláře

KOHO HLEDÁME

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • příjemné a přátelské vystupování
  • znalost práce s MS Office na velmi dobré úrovni
  • systematický, pečlivý a samostatný přístup k zadaným úkolům
  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita a schopnost rychle řešit zadané úkoly

NABÍZÍME VÁM

  • zajímavou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • práci na plný úvazek
  • zajímavou příležitost pro rozjezd kariéry
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 25.08.2019. Do předmětu napište VŘ asistentka.

Hledáme organizátora/ku urbanistických a architektonických soutěží

  • podílet se na tvorbě a rozvoji města Brna
  • organizovat urbanistické a architektonické soutěže
  • připravovat zadání a podmínky soutěží (vč. rozpočtu a harmonogramu), koordinovat průběh soutěží, organizovat výstavy a propagaci výsledků
  • asistovat při zadávání veřejných zakázek oceněným návrhům
  • vyhledávat potenciální lokality a témata pro urbanistické a architektonické soutěže
  • spolupracovat s ostatními odděleními KAM (Komunikace, ÚP, VP, Doprava)

  • máte VŠ vzdělání
  • máte znalost organizací urbanistických a architektonických soutěží
  • máte dobrou znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • máte dobrou znalost Soutěžního řádu České komory architektů
  • umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost

  • prostor pro kariérní a osobnostní růst
  • možnost odborného vzdělávání formou školení a kurzů
  • nové kontakty a zkušenosti na konferencích a seminářích

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete svůj životopis na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 31. 8. 2019. Do předmětu napište VŘ soutěže.