Kariéra

Zajímá vás Brno a chcete ho s námi měnit?

Hledáme nové kolegy do oddělení veřejného prostoru, dopravy, územního plánování, informací o městě, administrativy a komunikace s veřejností.

Máme zájem o spolupráci s architekty, urbanisty, dopravními inženýry, sociálními geografy, analytiky, specialisty GIS, odborníky na komunikaci i administrativu.

Chcete s námi pracovat? Není vaše pozice aktuálně vypsaná?

Neváhejte a ozvěte se nám na info@kambrno.cz.

Magistrát města Brna vyhlašuje výběrové řízení Odborný referent – metodik

Odborný referent – metodik vykonává v rámci své funkce agendu zřizovatelských funkcí vůči Kanceláři architekta města Brna, příspěvkové organizaci, v působnosti úseku.

Metodicky usměrňuje a kontroluje činnost Kanceláře architekta města Brna, příspěvkové organizace (KAM) dle „Zásad vztahu orgánů statutárního města Brna k příspěvkovým organizacím“ a zajišťuje jejich plnění. Usměrňuje ekonomicky činnost KAM. Provádí kontrolu hospodaření KAM.

Připravuje věcné podklady pro návrhy ve věci pronájmu majetku města svěřeného KAM. Zpracovává a včas předkládá materiály v oblasti rozpočtu pro KAM. Provádí veřejnosprávní kontrolu u KAM, v působnosti úseku, v souladu s platnou legislativou.

Zajišťuje prostřednictvím řízené KAM správu, inventarizaci a pojištění z odpovědnosti u movitého a nemovitého majetku města svěřeného KAM. Zajišťuje a provádí kontrolu v souladu se zákonem č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole, v platném znění, v rámci své působnosti.

Kompletní informace naleznete zde.

Hledáme specialistu/ku GIS a prostorových analýz

Co u nás budete dělat

  • analyzovat data o městě
  • vytvářet mapové výstupy a podklady pro návazné procesy územního plánování
  • připravovat, koordinovat a realizovat celoměstské průzkumy
  • pracovat s GIS a podílet se na přípravě mapových aplikací
  • pracovat s dalšími unikátními daty (3D, geolokační data, data z průzkumů aj.)

Koho hledáme

  • máte VŠ vzdělání se zaměřením na geografii, GIS, kartografii nebo urbanismus
  • praxe v oboru vítána
  • ovládáte GIS, znalost práce s 3D daty výhodou
  • uvažujete analyticky, máte zkušenost s (prostorovou) analýzou dat
  • umíte myslet koncepčně a jste týmový hráč
  • jste samostatní a kreativní
  • zajímáte se o problematiku územního plánování ve městě Brně

Co nabízíme

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři Brna
  • práci v multioborovém týmu
  • vzdělávání a odborný růst
  • přátelské pracovní prostředí v centru na Zelném trhu
  • pět týdnů dovolené
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o nabízenou práci nám pošlete svůj životopis na e-mail: info@kambrno.cz v termínu do 31. 3. 2019. Do předmětu napište VŘ specialista GIS.

Hledáme dopravního inženýra/ku

CO BUDETE DĚLAT

  • podílet se s námi na tvorbě a rozvoji města Brna
  • pracovat na přípravě dopravních řešení a územně plánovacích podkladů a dokumentací, zejména na dopracování nového Územního plánu města Brna
  • aktivně se účastnit výrobních výborů a jednat s investory a dotčenými orgány a organizacemi, koordinovat záměry různých investorů
  • vyjadřovat se k projektovým dokumentacím

KOHO HLEDÁME

  • máte VŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavby
  • ovládáte AutoCAD, případně GIS
  • umíte myslet kriticky, koncepčně, komplexně a jste týmový hráč
  • samostatnost a zodpovědnost pro vás nejsou jen pojmy
  • vítáme znalost dopravní problematiky města Brna
  • vítáme znalost cizího jazyka (angličtina, němčina)

NABÍZÍME VÁM

  • smysluplnou a různorodou práci v hlavní koncepční kanceláři města Brna
  • platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • nástup možný ihned, případně dle domluvy

V případě zájmu o nabízenou pozici nám pošlete svůj životopis a profesní portfolio na e-mail: info@kambrno.cz. Do předmětu napište VŘ doprava.