Jízda s městským architektem po stopách brněnského nádraží

6.2.2018

První letošní procházka s městským architektem vás zavede po stopách brněnského nádraží. Nebude to procházka jen tak ledajaká, projedeme se společně motorovým vlakem přímo po kolejišti. V sobotu 24. února společně vyjedeme po kolejích z brněnského hlavního nádraží.

Jízda s městským architektem po stopách brněnského nádraží

Brno hlavní nádraží – Slatina – Letiště – Židenice – Brno dolní nádraží – Horní Heršpice

Připravili jsme pro vás celkem tři komentované jízdy po trase: Brno hlavní nádraží – Slatina – Letiště – zpět do Slatiny – Židenice – Brno dolní nádraží – Horní Heršpice a zpět na Brno hlavní nádraží. Vašimi průvodci budou městský architekt Michal Sedláček spolu s dopravním specialistou Martinem Všetečkou. Jedna jízda trvá 60 minut a je zdarma. Kapacita jedné jízdy je 40 osob.

I. jízda 10.00 – 11.05
II. jízda 11:49 – 12.55
III. jízda 13.50 – 14.55

REGISTRACE bude spuštěna ve čtvrtek 15. února v 10.00. Sledujte událost na FaceBooku.

Prosíme vyberte si čas, který vám nejvíce vyhovuje a v krátkém formuláři se nám zapište. Formuláře uveřejníme ve čtvrtek 15. února v 10.00. Vaše rezervace je platná po obdržení emailu, který budeme odesílat během 2-3 dní po spuštění registrace. Pokud bude vámi zvolený čas plný, pokusíme se vám nabídnout jiný čas. Budeme brát registrace dle pořadí zapsání do formuláře, po naplnění kapacity bude registrace ukončena.

Motorový vlak, kterým v sobotu 24. února pojedeme, nám zajistí Občanské sdružení Klub přátel kolejových vozidel Brno, o.s.. Svou činností napomáhají k uchování a údržbě historických kolejových vozidel především motorové ale i parní trakce a k jejich prezentaci na veřejnosti.

Více zde: https://www.kpkv.net/

Zajímavé články

Konference Plán pro Brno 26.-27/9/2017

Konference Plán pro Brno 26.-27/9/2017

25.9.2017

Mohlo by se nám v Brně žít lépe? Jak na to vyzráli jinde ve světě? A máme do podoby svého města co mluvit? Naplánujme si Brno společně.

„Kreativní centrum Brno“

„Kreativní centrum Brno“

24.10.2010

Informace pro účastníky „Kreativní centrum Brno“ a vzory žádostí.

Michal Sedláček: Rok městského architekta – rozhovor

Michal Sedláček: Rok městského architekta – rozhovor

22.4.2017

Je to jako jízda na divoké řece, řekl Michal Sedláček o své funkci pro MF Dnes v rozhovoru. Více zde.