PRINCIPY TVORBY VEŘEJNÝCH PROSTRANSTVÍ

 

Kuchařka pro lepší Brno

O co jde

Město Brno, ve kterém se budete cítit dobře. Takový je cíl knihy Principy tvorby veřejných prostranství. Představuje principy, podle kterých je možné vytvářet atraktivní, příjemné a bezpečné ulice, náměstí, parky a další místa ve městě. Má sloužit jako „kuchařka“ na tvorbu veřejných prostranství, která prostřednictvím ukázek nabízí srozumitelné „recepty“.

Principy jsou určeny všem, kdo se zajímají o veřejná prostranství – zástupcům samosprávy, architektům, projektantům i široké veřejnosti. Kniha má pomoci vytvořit si či zpřesnit názor na kvalitu veřejných prostranství ve vaší městské části či obci. Může tak sloužit jako katalyzátor pro další úpravy. Zároveň má usnadnit práci zadavatelům projektu a zdárně je provést od procesu návrhu a povolování až k realizaci.

Doporučujeme knihu přečíst před tím, než začnete přemýšlet o úpravě veřejného prostranství. Ať už se jedná o rekonstrukci, nebo zcela nový projekt.

Kapitoly

Úvod
1
Úvod
?ivot
2
Život
URBANISMUS
3
URBANISMUS
Architektura
4
Architektura
ZELENÁ INFRASTRUKTURA
5
ZELENÁ INFRASTRUKTURA
DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA
6
DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA
TECHNICKÁ INFRASTRUKTURA
7
TECHNICKÁ INFRASTRUKTURA
Povrchy
8
Povrchy
Vybavení
9
Vybavení
Proces
10
Proces

Chcete mít Principy ve své knihovně?

Knihu Principy tvorby veřejných prostranství si teď u nás můžete zakoupit za akční cenu 450 Kč. Platbu je možné provést pouze převodem na účet.

Pošlete nám své fakturační údaje (jméno, adresu, případně IČ) na e-mail info@kambrno.cz. Na základě těchto údajů vám vystavíme fakturu. Po zaplacení výtisk odešleme na vaši adresu, nebo si ho můžete osobně vyzvednou v KAM. V případě zaslání Českou poštou účtujeme poštovné 150 Kč za službu Balík do ruky.

Nově je kniha k zakoupení také v síti knihkupectví Academia v Brně a v Praze.